English mega menu

 

O Nas

Firma Termorad powstała 30 lat temu w Radomiu. W stosunku do konkurencji nasi Klienci cenią nas przede wszystkim za elsatyczność, krótkie terminy produkcji oraz indywidualne podejście. Szczególne uznanie znajdujemy u klientów, którzy w sytuacjach awaryjnych potrzebują elementów grzejnych w trybie ekspresowym. Ponadto specjalizujemy się w nietypowych, pozastandardowych, a i często jednostkowych rozwiązaniach.

Produkowane przez nas elementy grzejne najczęściej znajdują zastosowanie w branży chłodniczej, energetycznej, gastronomicznej, a także w kolejnictwie. Od lat jesteśmy głównym dostawcą grzałek elektrycznego ogrzewania rozjazdów (EOR) zarządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Naszą domeną jest również produkcja wulkanizowanych grzałek, głównie dla chłodnictwa. Produkujemy najdłuższe w Polsce elementy grzejne o długości do 7,2 m w stanie prostym. Oferujemy wysoką jakość, krótkie serie, szybkie terminy wykonania. Jako producent elementów grzejnych z długoletnim doświadczeniem zapewniamy fachowe doradztwo, indywidualny dobór komponentów do produkcji grzałek.

Pragniemy Państwa poinformować, że dnia 30 września 2015 roku dołączyliśmy do Grupy Backer, do której należą firmy zlokalizowane w różnych krajach Europy (w Szwecji, Norwegii, Finlandii, Danii, Czechach, Włoszech, Hiszpanii, Holandii, Wielkiej Brytanii), Azji (w Chinach) i Ameryki Północnej (w Meksyku).
Jesteśmy przekonani, że ten krok pozwoli nam jeszcze lepiej sprostać Państwa wymaganiom dot. elementów grzejnych.

Naszym obecnym Klientom dziękujemy za owocną współpracę
- a przyszłych Klientów zapraszamy do kontaktu!

O Nas Termorad

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco

© TERMORAD. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Kontakt

TERMORAD Sp. z o.o.
ul. Topiel 42
26-600 Radom

48 369 94 70

48 369 94 65